Η Art Tobacco Factory, σε συνεργασία με τη Δημοτική Κοινωφελή Επιχείρηση Θάσου, παρουσιάζει τον ζωγράφο Γιάννη Ζαχαρόπουλο στο «Καλογερικό», στον Λιμένα της Θάσου, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Τεχνών Θάσου.
![](https://diketh.gr/wp-content/uploads/2022/08/296743293_10225239164138605_8887129985493416637_n.jpg)
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΘΑΣΟΥ
Η Art Tobacco Factory, σε συνεργασία με τη Δημοτική Κοινωφελή Επιχείρηση Θάσου, παρουσιάζει τον ζωγράφο Γιάννη Ζαχαρόπουλο στο «Καλογερικό», στον Λιμένα της Θάσου, στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Τεχνών Θάσου.