Βιωματικά εργαστήρια για παιδιά με σκοπό
την εξοικείωσή τους με την οπτική αναπηρία. Τα εργαστήρια θα υλοποιήσει η εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής, κ. Καζάρα Ελένη και θα συντονίσει η Καλλιτεχνική Διευθύντρια της ΔΗ.ΚΕ.Θ. κ. Φουρναράκη Στέλλα.
την εξοικείωσή τους με την οπτική αναπηρία. Τα εργαστήρια θα υλοποιήσει η εκπαιδευτικός ειδικής αγωγής, κ. Καζάρα Ελένη και θα συντονίσει η Καλλιτεχνική Διευθύντρια της ΔΗ.ΚΕ.Θ. κ. Φουρναράκη Στέλλα.
Είσοδος ελεύθερη
![](https://diketh.gr/wp-content/uploads/2022/08/294500463_10223131280772364_4504544524364163602_n-300x225.jpg)
![](https://diketh.gr/wp-content/uploads/2022/08/295703776_10228654054558102_5756154056509284711_n-300x225.jpg)
![](https://diketh.gr/wp-content/uploads/2022/08/295744701_10228654712734556_6051440940353492425_n-225x300.jpg)
![](https://diketh.gr/wp-content/uploads/2022/08/295696915_10228654038357697_4181109936641426404_n-300x225.jpg)